Pristatytas karikatūrų katalogas “Kursu žaliu smagiai galiu”


Paskelbta 1 Geg 2021

Paskutinę balandžio mėnesio dieną, uždarant 53 –čią Lietuvos ir Latvijos dailininkų karikatūrų parodą „Kursu žaliu smagiai galiu“, buvo pristatytas autorių darbų katalogas. Tiesiai iš Visagino paroda iškeliavo į sostinę ir šiandien jau eksponuojama Aplinkos ministerijoje.

Uždaryti parodą ir pristatyti Europe Direct Visaginas išleistą leidinį į Visaginą atvyko dailininkai Jonas Varnas, Jonas Lenkutis, Arvydas Bagdonas, Ramūnas Vaitkus ir visaginietis Vladimir Ionov. Jiems padėkas ir suvenyrus įteikė Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguzas ir vicemerė Aleksandra Grigienė. Visagino savivaldybės vadovams buvo įteiktos šmaikščios dovanos ir padovanota galimybė turėti savo šaržą,

Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz įteikė padėką ir karikatūrų parodos organizatorei – Visagino Europe Direct vadovei Indrei Gruodienei. Meras išsakė padėkos žodžius centro vadovei už pastangas ir iniciatyvas, siekiant padaryti Visagino miesto kasdienybę gražesnę ir įvairesnę. Jis pabrėžė, kad tokios aktualios ir profesionalios parodos priartina Visaginą prie Vilniaus.

Po parodos uždarymo miesto vadovas dailininkus palydėjo į Ignalinos  atominės elektrinės simuliatorių bei papasakojo, kaip veikė valdymo skydas ir kokios buvo darbuotojų funkcijos dirbant AE.