Čia susipina gamta ir technologijos


Paskelbta 30 Sau 2018

Visagino Europe Direct informacijos centras dalyvavo  tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje “Adventur 2018” , kurioje IAE regiono verslo ir informacijos centras pristatė Visagino miestą ir jo perspektyvas turizmo srityje.

“Visaginas – ateities miestas. Koks jis”?  Šis klausiantis užrašas kvietė lankytojus prie  IAE regiono verslo ir turizmo informacijos centro sukurto paviljono tarptautinėje turizmo mugėje „Adventur 2018”, vykusioje Vilniuje, sausio 26-28 dienomis.

Savo originalia pateikimo idėja ir netikėtu konstrukcijos sprendimu stendas sulaukė didžiulio lankytojų dėmesio. Nusidriekusios smalsuolių eilės bylojo, kad čia kažkas įspūdinga, neįprasta, novatoriška. Kad patektum į “juodą kambarį”, turėjai palaukti ir bandyti įsivaizduoti: o kas ten viduje? Ši intriga tik stiprino norą sužinoti apie Visaginą, kuriame, pasak organizatorių, “susipina gamta ir technologijos”.

Praėjus juodą koridorių – atsiveria šviesi, žalia oazė, kurioje skraido gyvi drugeliai, o nuoširdus savanorio Germano pasakojimas priverčia ne tik sužinoti apie mitais ir gandais apipintą Visaginą, bet ir čia būtinai atvykti. Išklausę pasakojimo, lankytojai padeda kurti “Ateities Visaginą”  –  baltame drugelio sparne  ant sienos palikdami savo vaizduotės užrašus: “Modernus”, “Inovatyvus”, Ne juodas”, “Universalus”, “Darbingas” ir kt.

Visagino netradicinio sprendimo paviljonas sulaukė ne tik lankytojų, bet ir Valstybės turizmo departamento atstovų bei “LITEXPO” organizatorių dėmesio bei pagyrų.