Kursu Žaliu linksmai galiu


Paskelbta 1 Bal 2021

Visagino Europe Direct informacijos centras kartu su Lietuvos dailininkais karikatūristais pristato karikatūrų parodą  „Kursu žaliu smagiai galiu“. Šios parodos tikslas – pasitelkiant humorą, pažvelgti į žmogaus santykio su  gamta klaidas, daromą neigiamą poveikį ne tik aplinkai, bet ir mums patiems. https://youtu.be/ygz935QRa6o
Šį kartą tradicinė 53 – oji balandžio 1 – osios paroda pirmą kartą bus eksponuojama bei pristatoma ne Vilniuje, kaip buvo įprasta, bet Visagine! Taip pat bus išleistas spalvotas autorių darbų katalogas.

Džiugu, kad Europos Žaliojo kurso temomis: ekologija, draugiška aplinkai veikla, energetika, klimato kaitos problemos susidomėjo net 42 Lietuvos dailininkai, kurie specialiai šiai parodai sukūrė ir pristatė 200 darbų. Tarp jų – ir visaginietis Vladimir Ionov ir žinomas latvių karikatūristas Romans Vitkovkis.

Paroda veiks Balandžio 1 – 16 d. Visagino kultūros centro „Sedulinos“ parodų salėje, Vilties 5, Visaginas.

Nejuokaudami pranešame, kad žiūrėdami į karikatūras, juoktis galėsite tik dėvėdami veido kaukes, nes juokas yra „užkrečiamas“.

Europos žaliojo kurso tikslas – didinti žmonių gerovę: iki 2050 m. neutralizuoti poveikį klimatui, užtikrinti natūralių buveinių apsaugą. Visa tai bus naudinga tiek žmonėms, tiek planetai ir ekonomikai.

Visas karikatūras galite pamatyti čia: www.cartoons.lt

#Žaliasiskursas