Visaginiečiai ir ignaliniečiai varžysis „Europrotų“ rudens sezono kovose


Paskelbta 5 Lap 2014

Jau šiandien, lapkričio 5 d. Visagine ir Ignalinoje prasideda protų kovų turnyro „Europrotai“ rudens sezonas. Prieš dvejus metus startavęs ir didelio populiarumo sulaukęs žinias ir nuovoką tikrinantis žaidimas kviečia registruotis visaginiečių ir ignaliniečių komandas. Ketvirtasis „Europrotų“ sezonas vyks 50-yje Lietuvos miestų ir miestelių.

„Europrotų“ žaidimai vyksta pagal tradicines protų kovų taisykles; vienintelis skirtumas – visi klausimai vienaip ar kitaip yra susiję su Europa: asmenybėmis, menu, sportu, kulinarija, kalbomis ir pan. Kiekviename žaidime rengiami 5 teminiai turai po 10 klausimų, o pergalė skiriama komandai, kuri per žaidimą sugeba teisingai atsakyti į daugiausia klausimų.

Rudens sezoną vyks 4 turnyrai, kurie bus rengiami kiekvieną trečiadienį  – lapkričio 5,12,19 ir 26 dienomis. Žaidimai Visagine vyks Visagino kultūros centre (Vilties 5), o Ignalinoje – restorane „Žuvėdra“ nuo 17.30 val. „Europrotuose“ gali dalyvauti visi norintieji, tereikia surinkti 4-6 žmonių komandą ir užsiregistruoti el. paštuose Visagine –  visaginoeuroprotai@gmail.com, Ignalinoje – ignalinoseuroprotai@gmail.com arba tel. 865287466.

Renginio organizatorius – Visagino Europe Direct informacijos centras, partneriai – Visagino intelektualių žaidimų klubas, Europos Jaunimo komanda ir Ignalinos jaunimo draugija „Sniego gniūžtė“.

Daugiau informacijos apie „Europrotų“ žaidimus, jų planuojamas datas ir vietas kiekviename mieste, žaidimo taisykles galima rasti www.pazinkeuropa.lt/europrotai.

Visagino Europe Direct informacija