Visaginiečiai išbandė vienračius


Paskelbta 23 Rgs 2016

Visagine vyko renginys, skirtas Europos dienai be automobilio paminėti – „Netingėk – judėk!”. Renginio metu visaginiečiai susipažino su netradicinėmis be motorinėmis transporto priemonėmis, kurias įspūdingai pristatė Lietuvos rusų dramos teatro aktorius, Viačeslavas Mickevičius bei vilniečiai Gustina ir Adas.
Pastarieji specialiai į mūsų renginį atvyko traukiniu iš Vilniaus ir demonstravo važinėjimą baterijomis varomais vienračiais. Pirmą kartą apsilankę Visagine, svečiai žavėjosi patogiais dviračių takais.
Vaikams buvo organizuotos paspirtukų varžybos. Kas būtų saugūs kelyje, mažieji dovanų gavo organizatorių atšvaitus.
Treneris K. Mamontov organizavo pamokas su lauko treniruokliais. Kiekvienas galėjo išbandyti treniruoklius ir sužinoti, kaip su jais taisyklingai sportuoti ir kokia yra jų nauda.
Utenos apskrities VPK Visagino policijos komisariato pareigūnai žymėjo – registravo dviračius. Taip pat renginyje dalyvavo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Visagino skyriaus atstovai, kurie esant būtinybei galėjo suteikti kvalifikuotą pirmąją pagalbą.
Renginio pabaigoje, padedant profesionalams,  visi galėjo išbandyti vienračius. Aktorius mokino vaikus žongliruoti. Taigi mūsų renginio šūkis „Netingėk – judėk“ pasiteisino – rudeniškas Lygiadienio vakaras buvo labai aktyvus ir smagus.
Renginio metu vaikus linksmino ir balionus dalino Lietuvos policijos simbolis šuniukas Amsis, Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro simbolis  – sveikuolis briedžiukas Eljotas, bei Visagino Europe Direct simbolis  – gamtosaugininkė Panda.
Renginio organizatoriai:Europe Direct Visaginas,  Visagino kultūros centras ir Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.
Organizatoriai dėkoja visiems svečiams, partneriams, dalyviams ir žiūrovams!!!