Europos dieną – diskusija su “Žalia pievele” apie Visagino ateitį


Paskelbta 2 Geg 2017

Visagino Europe Direct informacijos centras gegužės 9 d. kviečia į diskusiją „Visagino ateities šviesa“, kuri vyks po Lietuvos nacionalinio dramos teatro spektaklio „Žalia pievelė“ premjeros. Diskusiją moderuos Mykolo Romerio universiteto Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės instituto profesorius, Atviros Lietuvos fondo valdybos narys, publicistas ir rašytojas Justinas Žilinskas.

Diskusijoje (po spektaklio) taip pat dalyvaus spektaklio „Žalia pievelė“ herojai ir kūrybinė grupė. Į diskusijas kviečiami atvykti ne tik žiūrovus, bet ir visus norinčius. Įėjimas laisvas. Maloniai kviečiame dalyvauti!

Spektaklio „Žalia pievelė“ premjera Visagine įvyks gegužės 9 d., antradienį, 19 val. Visagino kultūros centro „Draugystės“ salėje (Parko 7).

„Žalioje pievelėje“ – Ignalinos atominės elektrinės darbuotojai ir Visagino gyventojai. Savo rankomis statę elektrinę ir miestą, atvykę į jį Nepriklausomybės laikais arba jame užaugę. Inžinieriai, teisininkai, apsaugos darbuotojai, menininkai, moksleiviai. Abejojantys Visagino ateitimi ir ja tikintys.
http://www.teatras.lt/…/zalia_pievele_pagal_ignalinos_atom…/
http://www.teatras.lt/…/diskusijas_po_zalios_pieveles_mode…/
https://www.youtube.com/watch?v=0sHdJaz8mAA