Žaidimas „Europrotai“ sugrįžta į Visaginą ir Ignaliną


Paskelbta 18 Vas 2014

2014  m.  vasario 26 d. Visagine  ir Ignalinoje startuoja pavasarinis protų kovų turnyras „Europrotai“.

Šis jau daug kam žinomas ir populiarumo sulaukęs žaidimas kviečia komandas varžytis savo žiniomis ir logika – atsakyti į įvairius klausimus ir taip rinkti taškus.

„Europrotų“ turnyruose, kurie tradiciškai vyks Visagine (17.30 val. restorane „Prospektas“) ir Ignalinoje (18.00 val. restorane „Žuvėdra“), jūs turėsite puikią galimybę pasitikrinti savo žinias Europos geografijos, sporto, meno, istorijos, politikos, muzikos ir kitose srityse.

Kaip tapti EUROPROTU?

„Europrotai“ – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį draugų ar šeimos draugijoje. Tai galimybė laimėti EUROPROTO titulą ir prizus. Žaidimas bus organizuojamas pagal tradicines „protų mūšio“ taisykles. Kviečiami registruotis visi norintieji, pakanka suburti 4-6 žmonių komandą ir užsiregistruoti: pateikti komandos pavadinimą, komandos kapitono kontaktinius duomenis.

„Europrotų“ 2014 m. pavasario sezonas Ignalinoje vyks keturis trečiadienius iš eilės : I – vasario 26 d., II – kovo 5 d., III – kovo 12 d. ir IV – kovo 19 d. Komandas prašome registruotis el. paštu visaginoeuroprotai@gmail.com ir ignalinoseuroprotai@gmail.com, tel. 865287466 arba tiesiog atėję į restoraną žaidimo dieną.

Svarbu!

Organizatoriai kovose kviečia dalyvauti įvairiausio amžiaus ir profesijų žmones – nuo moksleivių iki senjorų. Labai laukiamos komandų iš seniūnijų.

2014-aisiais metais tęsiamos Europos piliečių metų veiklos, gegužės 25 d. vyks Europos Parlamento rinkimai, tad tos komandos, kurios savo sudėtyje turės bent vieną dalyvį, turėsiantį teisę pirmą kartą balsuoti EP rinkimuose, gaus papildomą tašką.
Kiekvienas iš penkių per turnyrą vykstančių klausimų turų bus skirtingas: pirmajame skambės bendrieji klausimai, antrasis ir trečiasis turai atspindės tam tikrą visus 10 klausimų vienijančią temą. Ketvirtasis turas bus vaizdinis – jo klausimų pagrindas bus nuotraukos, vėliavos, logotipai ir kita vaizdinė informacija.
Galiausiai, penktajame ture, žaidėjai turės spręsti garsines mįsles – skambės muzikos kūriniai, dainos, kalbos ir pan.

„Europrotai“ vienu metu vyks penkiasdešimtyje Lietuvos miestų ir miestelių.

Žaidimą Ignalinoje ir Visagine organizuoja Visagino Europe Direct informacijos centras, Visagino kultūros centras, Jaunimo Europos komanda, Jaunimo organizacija „Sniego gniūžtė“  ir Visagino Intelektualių žaidimų klubas.

Daugiau informacijos apie „Europrotų“  žaidimo taisykles rasite http://www.pazinkeuropa.lt/kiti-projektai/2014-m-europrotu-pavasario-sezonas-vietos-ir laikai-978 .

Visagino Europe Direct informacijos centro informacija